2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 17 maja 2024

Pracownik antykwariatu - STAŻ

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi poszukuje dla jednego ze swoich pracodawców – osoby na stanowisko  pracownik antykwariatu

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:

·         obsługa klientów

·         przyjmowanie oraz wykładanie towaru

·         przygotowanie paczek do wysyłki

·         inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Wymagania:

·         podstawowa znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

·         chęci do pracy oraz zaangażowanie w pracę

·         umiejętność samodzielnej organizacji pracy

·         dbałość o szczegóły, dokładność, skrupulatność, uczciwość

Oferujemy:

·         przeszkolenie

·         po okresie stażu zatrudnienie na umowę o pracę

·         terminowe wynagrodzenie oraz zniżki pracownicze

·         stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         praca w godzinach 8-17

·         praca od zaraz

·         praca w dobrze skomunikowanej części Lublin,

Zatrudnienie realizowane jest w ramach projektu "Klucz do sukcesu ", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917320161