2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kleszczewo Kościerskie
Paulina
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-laboratoryjny

Wynagrodzenie

4 242 - 5 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczewo Kościerskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Polish Agro Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy Kapitałowej Danish Agro skupiającej ponad 80 spółek działających w 16 krajach, głównie w obszarze Morza Bałtyckiego. Łączny obrót Grupy sięga 25 mld PLN. Polish Agro sprzedaje środki do produkcji rolnej (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, nawozy dolistne) oraz zajmuje się handlem zbożem. Za 2022 rok Polish Agro miała obrót 1,2 mld PLN z rentownością 24 mln PLN netto. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Agrosonic oferującej innowacyjne produkty dla rolnictwa.

Należymy do najszybciej rozwijających się spółek na polski rynku rolniczym. Otworzyliśmy nowy oddział w Kleszczewie Kościerskim, gdzie budujemy hub logistyczny.

Tworzymy nowy zespół #polishagropeople.

Dołącz do ludzi pracujących z pasją!

Główne zadania:

  • Reprezentowanie firmy w pierwszym kontakcie z klientem

  • Koordynacja poczty przychodzącej i wychodzącej – wersja papierowa oraz elektroniczna

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji

  • Obsługa programu magazynowego – sporządzenie dokumentów WZ, PZ, MM itp.

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych zbóż

Profil kandydata/kandydatki

  • Doświadczenie w obowiązkach biurowych/administracyjnych min. 1 rok

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • Motywacja do nauki i podnoszenia kwalifikacji

  • Szczególna dyspozycyjność w okresie letnim

  • Energia, entuzjazm, odwaga

Informacje dodatkowe

  • Pierwszy okres zatrudnienia (1-2 miesiące) w Jezierzycach koło Słupska – niezbędne w celu przygotowania do pracy na samodzielnym stanowisku

  • Zapewniamy zakwaterowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Niezbędne szkolenia do wykonywania analiz laboratoryjnych

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet medyczny

  • Karta MultiSport

  • Dofinansowanie do kursów i studiów

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Brak Dress Code’u

  • Imprezy firmowe

Lokalizacja

Kleszczewo Kościerskie,

Pomorskie

Pomorskie, Kleszczewo Kościerskie
ID: 912179327