2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Mikołów
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 22 maja 2024

Pracownik administracyjno-biurowy z językiem angielskim ½ etatu.

Lokalizacja

Mikołów, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Miejsce pracy : Mikołów

Zakres obowiązków:

- wykonywanie pracy zgodnie z założeniami biznesowymi firmy,

- kontakt z pracownikami oraz firmami współpracującymi w dwóch językach: polskim i

angielskim,

- konstruktywne myślenie oraz chęć rozwoju,

- sporządzanie dokumentacji biurowej i dbanie o jej prawidłowy obieg,

- wykonywanie prac administracyjno-biurowych,

- praca w siedzibie firmy,

- prowadzenie zestawień, rejestrów, raportów, rozliczeń,

- dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy.

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie,

- praktyczna znajomość pakietu MS Office,

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

- dobra organizacja pracy,

- sumienności w wykonywaniu zadań,

- skrupulatność i dbałość o szczegóły,

- atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- prawo jazdy kategorii B,

- mile widziane osoba studiująca.

Oferujemy:

-  Pracę w 1/2 wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (umowa o pracę), godziny

elastyczne.

- Niezbędne narzędzia pracy.

-Przyjazną atmosferę i stabilne zatrudnienie.

- Możliwość podniesienia kwalifikacji lub zdobycia doświadczenia.

- Warunki płacy do omówienia na miejscu.

W nadesłanych CV proszę o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych

osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób

fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego

przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Centrum
ID: 916698213