2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Słupsk
Dodane 02 kwietnia 2024

Pracownik administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna 4CTS Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy.

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:

·        Prowadzenie bieżących spraw administracyjno-biurowych.

·        Wystawianie i kontrola dokumentacji produkcyjnej/wysyłkowej.

·        Bezpośrednia współpraca z innymi działami firmy.

·        Sporządzanie pism, plików, instrukcji i innych dokumentów zgodnie z potrzebami firmy.

Oczekujemy:

·        Dobrej organizacji pracy i analitycznego myślenia.

·        Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (w szczególności Excel, Word).

·        Samodzielności w wykonywaniu zadań.

·        Skrupulatności i rzetelności.

Oferujemy:

·        Umowę o pracę/zlecenie (do uzgodnienia podczas rozmowy).

·       Wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności,

·       Elastyczny czas pracy.

Proszę o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych

osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji prowadzonego przez 4CTS Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku

zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.

Dz. U. z 2016r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez

ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest 4CTS Sp. z o.o. z siedzibą w

Słupsku ul. Wrocławska 44A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie

danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks

pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych

osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 908931810