2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Godziszewo-Wybudowanie
Dodane 11 czerwca 2024

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Wynagrodzenie

5 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Godziszewo-Wybudowanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klimypompyciepla.pl to firma montująca pompy ciepła na terenie całego kraju, Niemczech i Skandynawii. Układy klimatyzacji montujemy na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Posiadamy wszystkie wymagane licencje f-gazowe, kursy oraz autoryzacje instalatorskie oferowanych przez nas produktów. Zawsze dążymy do perfekcji i dajemy z siebie wszystko, aby w pełni zadowolić naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby doświadczonej na stanowisko: Administracja biurowa.

Jeśli jesteś osobą obowiązkową odpowiedzialną, skrupulatną, potrafisz skupić się na powierzonych zadaniach, a praca z komputerem Cię nie nudzi zapraszamy do zespołu.

Co tylko możemy przenosimy w chmurę, automatyzujemy , upraszczamy.

Twój zakres obowiązków:

  • obieg dokumentów (faktury, dokumenty magazynowe, umowy, kadry)-we współpracy z biurem księgowym oraz handlowcami

  • pomoc handlowcom - krótka rozmowa z klientem, ale nie sprzedaż.

  • wypełnianie dokumentów (wnioski, protokoły)

  • zarządzanie finansami -opłaty.

  • zarządzanie kalendarzami montaży, spotkań.

  • zarządzanie flotą aut

  • dbanie o czystość w biurze.

Nasze wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office, (Word, Excel),

  • znajomość podstawowych narzędzi technologicznych,tj: komputery, drukarki, skanery

  • umiejętność analitycznego myślenia, sprawnego poruszania się w liczbach.

  • miła obsługa klienta - rozwiązywanie problemów.

  • wykształcenie min. średnie

  • punktualność

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

  • realizacja powierzonych zadań

  • nastawienie na rozwój

  • doświadczenie na stanowisku administracyjno-biurowym lub w pokrewnych dziedzinach - mile widziany 1 rok

To oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie (umowa o pracę)

  • szkolenia z zakresu: CRM Bitrix, programu księgowego "Wfirma.pl"

  • pracę w oparciu o procedury

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • ekspres do kawy, herbata

  • klimatyzowane biuro

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Biuro znajduje się w Skarszewach, ul.Tczewska 2a

CV ze zdjęciem należy załączyć w zakładce poniżej bądź przesłać na adres e-mail : praca(małpa)klimypompy.pl

Więcej informacji o nas: www.klimypompyciepla.pl

Lokalizacja

Godziszewo-Wybudowanie,

Pomorskie

Pomorskie, Godziszewo-Wybudowanie
ID: 919755242