2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Mały Kack
Dodane 13 maja 2024

Pracownik administracyjno - biurowy

Lokalizacja

Gdynia, Mały Kack

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szanowni Państwo,

W związku z rozwojem naszej firmy Systems Alarm, poszukujemy pracownika do biura w Gdyni.

Zakres obowiązków:

- Bieżąca obsługa administracyjna biura,

- Wystawianie faktur do Klientów i kontrahentów Pracodawcy,

- Zapewnienie prawidłowego obiegu i ewidencji dokumentów wewnątrz firmy,

- Archiwizacja dokumentów, dbanie o prawidłowe ich przechowywanie,

- Nadzór nad zaopatrzeniem biura w materiały biurowe,

- Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

- Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Oczekiwania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) i urządzeń biurowych,

- Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,

- Dobra organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność, terminowość w wykonywaniu obowiązków,

- Umiejętność pracy pod presją czasu,

- Pozytywne nastawienie, zaangażowanie oraz komunikatywność,

- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

- Przyjazną atmosferę pracy,

- Pracę w stałych godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku,

- Na początek umowę zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem OLX lub na biuro[małpa]systemsalarm.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Mały Kack
ID: 917944304