2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Outworking
Dodane 22 kwietnia 2024

Prace pomocnicze w sklepie internetowym -Kalisz

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACE POMOCNICZE W MAGAZYNIE INTERNETOWYM

Miejsce pracy : Kalisz

Obowiązki:

- przygotowywanie zamówień do wysyłki,

- inne prace pomocnicze

Wymagania:

- chęć do pracy,

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.pl za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 571297778