2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gorzów Wielkopolski
Aleksandra
Dodane 09 maja 2024

Praca za granica KFZ Mechanik-Mechatronik, Zwickau Niemcy

Wynagrodzenie

12 700 - 13 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Firma PERCONI GmbH zajmuje się branżą specjalistyczną chętnie nawiąże współprace

z ludźmi stawiającymi na rozwój w branży Mechanik-Mechatronik. Obecnie poszukujemy pracowników w miejscowości Zwickau.

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie układów pojazdów nowoczesnymi urządzeniami pomiarowo-diagnostycznymi

  • Układanie przewodów elektrycznych zgodnie z rysunkami

  • montaż kamer, radia, czujników

  • Wykonywanie napraw mechanicznych zgodnie z technologią naprawy producenta samochodu

  • Wykonywanie napraw eksploatacyjnych

  • wymiana hamulców, olejów, filtrów, rozrządów

  • Naprawa i wymiana innych podzespołów samochodu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe (preferowane kierunki mechaniczne/samochodowe)

  • Min. rok doświadczenia na stanowisku mechanika/serwisanta samochodowego

  • Praktyczna znajomość technologii napraw pojazdów samochodowych w zakresie mechanicznym

  • Znajomość technologii napraw w zakresie elektromechanicznym (mile widziana)

  • Pasja do motoryzacji poparta wiedzą o rynku motoryzacyjnym oraz trendach w branży

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Niemiecki poziom A2-B1

  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

  • Umowa o prace na warunkach Niemieckich z pełnymi świadczeniami socjalnymi

  • Wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz diety ( 14,15 € plus 60 € diety dziennej )

  • Zeitkonto 35 godzin

  • Wynagrodzenie wypłacane do 15 dnia miesiąca

  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

  • Kontakt z Polskim koordynatorem

  • dodatki swiateczne i urlopowe

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 893079739