2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Śląskie
  6. Media i PR - Knurów
Dodane 26 maja 2024

PRACA Z DOMU | 100% online | obsługa klienta/umawianie spotkań

Wynagrodzenie

2 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Knurów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Witam,

Aplikując masz gwarancje otrzymania odpowiedzi w przeciągu kilku minut!

Nie musisz mieszkać w podanej lokalizacji - aplikacja dotyczy całej Polski!

Gwarancja zadowolenia, każdy kto spróbuje swoich sił zarabia min 300 zł

Potrzebujesz dodatkowych środków - czy to na wakacje, utrzymanie domu czy nawet jako samo zabezpieczenie finansowe na czarną godzinę. Oferowane prace dodatkowe często nie przynoszą wystarczających dochodów.

Jednak da się połączyć pracę doadatkową i zadawalające dochody z dostępnością i indywidualnymi możliwościami.

Każdy korzysta codziennie z telefonu/komputera i internetu. Co jeśli można by wykorzystać dostępne już narzędzia do zdobywania dodatkowych środków? Nie potrzebujesz żadnego specjalistycznego sprzętu, a dodatkowo pozostajesz mobilny.

Praca może być traktowana jako dodatek do pełnoetatowej pracy, studiów lub nauki w szkole czy jako dodatkowy zarobek na macierzyńskim, chociaż osiągalny wysoki dochód może pozwalać na traktowanie jej jako jedynego i stałego źródła utrzymania.

Dlaczego warto wybrać Nas?

·       Każdy kandydat jest dla nas ważny.

·       Nie ukrywamy informacji.

·       Nasz system jest najlepiej rozwinięty na polskim rynku.

·       Pozytywne opinie.

·       Rezygnujesz kiedy chcesz - nie musisz składać żadnego wypowiedzenia miesiąc wcześniej.

PONADTO:

·       Nie jest to marketing wielopoziomowy MLM,

·       Nie będziesz musiał publikować postów w sieciach społecznościowych,

·       Nie musisz piszać do rodziny i znajomych,

·       Nie musisz jeździć do klientów, ani do nich wydzwaniać,

·       Nie musisz brać udziału w spotkaniach na żywo, tym bardziej w spotkaniach z użyciem kamerki,

·       Nikogo na nic nie musisz namawiać,

·       Praca jest w 100% legalna, umowa oraz rozliczenia w urzędzie skarbowym !

CO OFERUJEMY:

·       Tygodniówki - pieniądze wypłacane bezpośrednio na Twoje konto,

·       Praca online z każdego miejsca z elastycznym grafikiem - Ty sam ustalasz gdzie, kiedy i ile pracujesz,

·       Działamy w branży bezinwestycyjnej - nie musisz inwestować pieniędzy, żeby zarabiać,

·       Kompletne pakiety szkoleń online — poprowadzą Cię od A do Z na każdym kroku,

·       Nie wymagamy doświadczenia - uczymy od podstaw. Wszyscy zaczynali na tej samej pozycji co Ty, więc nie wymagamy doświadczenia, a w razie pytań pomagamy,

·       Indywidualna współpraca ze mną – przeprowadzam Cię indywidualnie przez każdy proces rekrutacji, a później pokazuje jak więcej zarabiać,

Wymagania:

·       skończone 18 lat,

·       Obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działalności,

·       Komputer lub telefon oraz ich podstawowa obsługa,

·       Dostęp do internetu,

·       Facebook i komunikator,

·       Praca i motywacja pozwala na osiąganie wysokich wyników.

Jakie ZADANIA należą do Ciebie?

·       Twoim głównym zadaniem jest pomaganie osobom na wirtualnym czacie za pomocą gotowych wiadomości i formułek które przygotowaliśmy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń Obsługa klienta i pomoc online,

·       "Tworzenie formułek - wiadomości" - zajmuje się tym jedna osoba w zespole, jak i zaawansowane osoby, ale nawet osoby początkujące, które są bardziej ambitne również mogą uczestniczyć w procesie,

Ile można zarobić?:

Początkowo stawka waha się od 2000 zł do 3500 zł, ale to już zależy od Ciebie. Widełki przedstawione w ogłoszeniu są w 100% autentyczne i pamiętaj, że nikt nie broni zarobić więcej, również na początku.

Już podczas samego szkolenia możesz zarobić nawet 500zł.

Liczba miejsc ograniczona!

(jeżeli widzisz ofertę oznacza to, że są jeszcze wolne miejsca) Skontaktuj się z nami!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

(klikając przycisk „Aplikuj”) LUB (Napisz wiadomość do OLX)

Osoba kontaktowa - Kasia

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 916333595