2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubelskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Puławy
Dodane 03 maja 2024

Praca w ubezpieczeniach

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferuję pracę dla osoby sprzedającej ubezpieczenia, tzw. osoby wykonującej czynności agencyjne.

Zakres obowiązków:

-utrzymanie dotychczasowego portfela klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

-sprzedaż produktów ubezpieczeniowych oraz doradztwo w zakresie problematyki ubezpieczeniowej

-obsługa sprzedażowa i posprzedażowa zgodnie ze standardami firmy

-raportowanie sprzedaży

-prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

-odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość

-doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (mile widziane w branży ubezpieczeniowej)

-dobra organizacja czasu i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

-dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych

-przynajmniej średnie wykształcenie

-niekaralność

Oferuję:

-docelowo umowa o pracę

-stałe godziny pracy

-konkursy sprzedażowe

-dostęp do szkoleń, platform edukacyjnych, mobilnych aplikacji wspierających sprzedaż itp.

-podnoszenie kwalifikacji

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 916019976