2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Mszana Dolna
Dodane 09 maja 2024

Praca w solarium MSZANA TYDZIEŃ

Lokalizacja

Mszana Dolna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

p>Studio solarium i światłoterapii poszukuje dyspozycyjnej, energicznej dziewczyny, chętnej do pracy przy obsłudze klienta.

Lokalizacja: MSZANA DOLNA ul. Starowiejska 4C

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-20:00 w wymiarze 1/1 czyli jeden dzień pracujący jeden wolny oraz 2 soboty pracujące w miesiącu od 09:00-18:00

Zakres obowiązków:

-Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej

-Dbanie o czystość lokalu oraz pozytywny wizerunek firmy

Wymagania: -Dyspozycyjność -Pracowitość -Odpowiedzialność i uczciwość -Komunikatywność

-Dostępność od zaraz

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z klientem

Lokalizacja

Mszana Dolna,

Małopolskie

Małopolskie, Mszana Dolna
ID: 917171190