2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Południe
Dodane 15 kwietnia 2024

Doradca Sportowy w Decathlon Ostrobramska (niepełny etat)

Wynagrodzenie

4 700 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Już dziś szukamy kolejnych pasjonatów sportu, którzy chętnie będą dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pół, ¾ lub cały etat (wynagrodzenie podane w treści ogłoszenia dotyczy zatrudnienia na pełen etat),
  • elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,
  • wspólne uprawianie sportu i treningi,
  • wyjątkową, sportową atmosferę pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,
  • podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,
  • priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,
  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom,

Jeżeli zatem:

  • sport jest Twoją pasją, którą lubisz się dzielić z innymi,
  • cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy,
  • lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz pracować blisko Klientów
  • jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną,
  • chcesz zdobyć lub wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie,
  • interesuje Ciebie rozwój w kierunku Managera Zespołu lub Lidera Sklepu – mile widziane
  • … to czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 782162787