2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bemowo
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca w sklepie komputerowym / obsługa sprzedaży internetowej

Wynagrodzenie

3 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako serwis i sklep komputerowy prowadzimy z powodzeniem salon na Warszawskim Bemowie.

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego: laptopów, komputerów stacjonarnych, drukarek oraz peryferii.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Handlowiec.

Praca od poniedziałku do piątku godzinach 10-18 jedna sobota w godzinach 11-15.

Oczekujemy:

- Znajomości branży komputerowej

- Umiejętności pracy z klientem

- Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

* Mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem

Zakres obowiązków:

- Realizacja strategii sprzedażowej firmy

- Sprzedaż stacjonarna urządzeń IT

- Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

- Kompleksowa obsługa Klienta w salonie stacjonarnym

- Obsługa aukcji internetowych na portalach aukcyjnych

- Kontakt telefoniczny z klientem

- Dbanie o aktualność ofert na portalach aukcyjnych

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Elastyczne godziny pracy

- Pracę młodym, perspektywicznym zespole

Prosimy o przesyłanie CV - praca od zaraz.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 569653317