2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Oleśnica
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Oleśnica
Dodane 06 maja 2024

PRACA W SKLEPIE - kasjer/sprzedawca

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lewiatan Oleśnica ul. Reja 1 zatrudni pracowników na stanowisko kasjer/sprzedawca.

Oferujemy

  • Umowę o pracę (pełny etat/pół etatu/umowa-zlecenie)

  • Wynagrodzenie + premia uznaniowa

  • Elastyczny grafik pracy

  • Studenci i osoby uczące się mile widziane

  • Oferujemy przyuczenie do zawodu (doświadczenie także mile widziane)

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów, aktywna sprzedaż towarów

  • Obsługa stanowiska kasowego, obsługa stoiska mięsnego

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów

  • Utrzymanie porządku w sklepie

  • Dbałość o wizerunek firmy

  • Wykładanie i przyjmowanie towaru

Kompetencje

  • Dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Wymagane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 916563614