2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Dolnośląskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Żarów
Dodane 08 maja 2024

Praca w lokalu gastronomicznym/Obsługa lokalu

Wynagrodzenie

4 200 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żarów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

*Oferta Pracy: Obsługa Klienta w Lokalu Gastronomicznym*

**Stanowisko: Obsługa Klienta

*Opis stanowiska:*

Poszukujemy energicznych i komunikatywnych osób do pracy w charakterystycznym lokalu gastronomicznym.

Jako członek zespołu obsługi klienta będziesz odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości obsługi naszych gości oraz stworzenie przyjaznej atmosfery w lokalu.

*Obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami.

  • Zapewnienie szybkiej i efektywnej obsługi przy zamawianiu, przygotowaniu i podawaniu dań i napojów.

  • Zachęcanie klientów do korzystania z oferty menu oraz udzielanie informacji na temat dań i napojów.

  • Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy oraz zapewnienie zgodności z normami sanitarnymi.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynnego funkcjonowania lokalu.

*Wymagania:*

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Pozytywne podejście do pracy i chęć obsługi klienta.

  • Zdolność pracy w dynamicznym środowisku gastronomicznym.

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta, choć nie jest to wymóg konieczny.

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych zmianach, w tym wieczorami i weekendami.

  • Prawo jazdy kat. B

*Oferujemy:*

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym lokalu gastronomicznym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za dobre wyniki pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli masz zapał do pracy w gastronomii, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Aby aplikować, zadzwoń pod nr tel. 88*******46 bądź napisz na portalu OLX.

Lokalizacja

Żarów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Żarów
ID: 916887950