2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Opolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Walce
Dodane 29 maja 2024

Pomoc Kuchenna Bianco Pizzeria & Restauracja w Walcach

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Walce

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Inny, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

BIANCO PIZZERIA & RESTAURACJA W WALCACH

Zatrudni osobę do pracy w kuchni.

Jesteśmy rozwijającą się restauracją. Na co dzień można zjeść u nas m.in. pizzę, sałatki i makarony. W weekendy i święta organizujemy także imprezy okolicznościowe. Jeśli nie boisz się wyzwań tak jak my, zapraszamy do współpracy. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.

WYMAGANIA

  • Kreatywność i chęć do pracy

  • Pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność pracy w zespole

ZADANIA

  • po przeszkoleniu: wypiekanie pizzy oraz przygotowywanie pozostałych dań typu tortille, kebaby, frytki, sałatki, makarony zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • pomoc przy przygotowywaniu dań podczas imprez okolicznościowych.

  • po przeszkoleniu: samodzielne przygotowywanie tzw. zimnej płyty zgodnie z obwiązującymi standardami i dbając o jej estetykę.

  • dbanie o czystości miejsca pracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, lub innej jeżeli taki będzie Państwa wybór

  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu Państwa umiejętności. Premie uznaniowe za realizację dużych przedsięwzięć

  • posiłek pracowniczy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX lub o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Walce,

Opolskie

Opolskie, Walce
ID: 912408996