2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
eena.pl
Dodane 28 maja 2024

Praca w Holandii - magazynier z wózkiem EPT (bilet gratis)

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Praca w centrum dystrybucyjnym GXO zajmującym się zbieraniem zamówień do sklepu internetowego Lidl w miejscowości Venlo. Produkty NO FOOD, które można zamówić na ich stronie internetowej również w Polsce – artykuły gospodarstwa domowego (tv, lodówki, pralki), produkty ogrodowe, odzież.

Stanowisko - Operator wózka EPT. Wymagany 1 miesiąc doświadczenia. Jeżeli kandydat nie ma holenderskiego certyfikatu - możliwość kursu na miejscu w NL.

Zakres obowiązków:

Obsługa wózka widłowego EPT oraz obowiązki magazynowe.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w euro wypłacane co tydzień, stawka podstawowa z dodatkiem urlopowym oraz rezerwami na poczet dni urlopu: 15,86 €/h brutto (13,32€/h brutto + 2,54 €/h brutto)

  • praca w systemie jednozmianowym 7.30-16.30

  • sprawne załatwienie formalności związanych z wyjazdem również online

  • umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich oraz dostęp do platformy internetowej, gdzie znajdziesz przejrzyste cotygodniowe zestawienia przepracowanych godzin i kosztów, kontrakty, jaarograaf

  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce

  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski po wcześniejszym ustaleniu z pracodawcą

  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego

  • mile widziane prawo jazdy kat.B

  • min. 1 miesiąc doświadczenia na wózku EPT

  • odpowiedzialność i motywacja do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918297854