2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Małopolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Wolbrom
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca w food trucku - dodatkowa/stała

Wynagrodzenie

24 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wolbrom

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Poszukujemy osób chętnych do pracy w food truck'ach podczas różnych wydarzeń - zloty, imprezy sportowe, festiwale muzyczne, targi na terenie Polski (głównie południowej).

Wyjazdy z Wolbromia z reguły piątek-niedziela.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta (+kasa fiskalna, terminal płatniczy),

  • przygotowywanie dań wg. receptury z półproduktów,

  • dbanie o czystość miejsca pracy,

  • Dodatkowa opcja - prowadzenie samochodów (dostawce do 3,5 tony) - opcja dodatkowo płatna

Oferujemy:

  • dodatkową lub główną pracę weekendową,

  • wynagrodzenie 24-28 zł netto/h

  • nie masz doświadczenia w gastronomii - nie ma problemu - wszystkiego Cię nauczymy

Zakres pracy do 120 h miesięcznie, jednak nie musisz pracować co weekend - jeżeli chcesz pracować np 2 weekendy w miesiącu - nie ma problemu.

Zapraszam do przesyłania CV i kontaktu - w razie pytań pisz śmiało.

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 909235610