2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Zachodniopomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Mierzyn
Dodane 29 maja 2024

Praca w cukierni- na stanowisku produkcyjnym

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mierzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy pracownika w cukierni "Kraina Pączków"- na stanowisku produkcyjnym. Wynagrodzenie: 4 500 zł - 5 000 zł/mies. brutto

Lokalizacja: Szczecin (Mierzyn)

Orientacyjne godziny pracy: 5:00-13:00.

Praca w dni robocze (bez sobót i niedziel).

Obowiązki: przygotowanie pączków i innych wypieków zgodnie z recepturami. Wymagane: Zaangażowanie, sumienność, chęć do pracy i nauki nowych umiejętności. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju.

Brak doświadczenia jest akceptowany – zapewnimy krótkie szkolenie.

Lokalizacja

Mierzyn,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mierzyn
ID: 916490645