2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Kraków
  7. Księgowość - Krowodrza
Dodane 28 maja 2024

Praca w Biurze Usług Księgowych FIDUS

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas:

Biuro Fidus prowadzone jest przez doświadczonego doradcę podatkowego. Jest to miejsce, które daje możliwość zastosowania wiedzy teoretycznej w praktyce. Cenimy umiejętności analitycznego myślenia oraz skupienia na rozwiązywaniu problemów. Doskonalenie świadczonych usług jest naszym priorytetem, dlatego wspieramy rozwój naszych pracowników, m. in. poprzez udziały w szkoleniach.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu pod okiem doświadczonego doradcy podatkowego, w zgranym zespole ludzi

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez spotkania z nieszablonowymi przypadkami oraz uczestnictwo w szkoleniach

  • Wsparcie osób z doświadczeniem

Planujemy zatrudnienie co najmniej dwóch osób. Jedną, która będzie samodzielnie prowadzić KPiR oraz asystentkę w zakresie pełnej rachunkowości.

Oczekujemy:

  • Znajomość programu ERP ComArch OPTIMA

  • Znajomości programów Microsoft Word i Excel

  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i kontrola poprawności danych w systemie ERP ComArch OPTIMA

  • Przygotowywanie deklaracji VAT (JPK), prowadzenie rejestru VAT

  • Księgowanie dokumentów: faktur zakupu/sprzedaży itp.

  • Wystawianie faktur, faktur korygujących, kontrola i rozliczanie płatności

  • Prowadzenie rozmów z klientami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Możliwość zatrudnienia zarówno w ramach umowy o pracę jak i umowy zlecenie (student studiów zaocznych).

Wymagany język polski jako język ojczysty.

Siedziba Biura Usług Księgowych FIDUS znajduje się na ul. Królewskiej w Krakowie.

Jeżeli chcesz pracować w pozytywnym otoczeniu o wysokim potencjale, serdecznie zapraszamy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 916734545