2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Czechowice-Dziedzice
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca w BISTRO Parabola - weekendy - super atmosfera :)

Wynagrodzenie

22 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

Praca od czerwca!

Praca dodatkowa - weekendy.

Zmiany po ok 10h.

Zatrudnienie - umowa zlecenie.

Poszukiwana osoba na stanowisko obsługa kawiarni. Osoba pracowita, zaradna która będzie w stanie sama sobie poradzić na stanowisku.

Mile widziane -doświadczenie w gastronomi plus aktualna książeczka sanepidowska.

M.in. zadania to:

  • obsługa klienta - wydawanie i przygotowywanie według przepisów kaw, herbat, lemoniad, milkshaków i innych. Serwowanie ciast, deserów, lodów itp. Rozmowa z klientem - przyjmowanie zamówień na imprezy urodzinowe.

  • utrzymywanie porządku na własnym oraz w pobliżu stanowiska.

  • inne.

Jak już będziesz z nami to oferujemy Ci:

  • przyjemną atmosferę,

  • radość z wykonywanej pracy,

  • możliwość darmowego korzystania z zajęć,

  • możliwość dogadania się odnośnie wolnych dni - elastyczny grafik,

  • możliwość rozwoju osobistego,

Kawiarnia znajduje się na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic w parku trampolin Parabola.

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną, odpowiedzialną, sumienną, pełną energii, a co najważniejsze uśmiechniętą i chcesz do nas dołączyć to nie czekaj!

Wyślij nam Twoje CV.

Adres:

Czechowice-Dziedzice ul. Orzeszkowej 4

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 570861424