2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Sosnowiec
Dodane 09 maja 2024

Praca ubezpieczenia Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

  • Regionalna Strefa Ubezpieczeń RSU SP.K. to firma zajmująca się pośrednictwem ubezpieczeniowym, istniejąca 30 lat na rynku.

    Nasza działalność koncentruje się na długoterminowym, przekrojowym i przede wszystkim zorientowanym na Klienta doradztwie w ubezpieczeniach prywatnych gospodarstw domowych oraz firm. Dzięki naszej współpracy z ponad 30 wiodącymi na rynku partnerami produktowymi zapewniamy naszym Klientom najwyższej klasy rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

    Twój zakres obowiązków:

    • Obsługa klientów na najwyższym poziomie

    • Skuteczne i systematyczne pozyskiwanie klientów

    • Profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń

    • Współpraca z zespołem i budowanie pozytywnych relacji

    • Nawiązywanie trwałych relacji z klientami

    • Przygotowanie ofert sprzedaży i dodawanie ich do firmowego systemu

    • Pozyskiwanie nowych klientów

    Nasze wymagania:

    • Umiejętność budowania długotrwałej relacji z klientami i współpracownikami

    • Ambitne podejście do realizowanych projektów

    • Otwartość na nowe wyzwania

    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz pozytywna energia do działania

    • Komunikatywność i umiejętność słuchania ze zrozumieniem

    • Determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celu

    • Chęć rozwoju i wysoka motywacja do pracy

    • Konsekwencja i systematyczność w działaniu

    • Wysoka kultura osobista

    • Wykształcenie min. średnie

    • Niekaralność

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,

    • Szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji,

    • Przyjazną atmosferę pracy.

    • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 885729024