2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Krosno
Ewa Straszewska
Dodane 01 maja 2024

Praca TUI - Specjalista ds. Turystyki Krosno Vivo!

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

OPIS

Otwieramy niebawem nowe biuro własne TUI w Krośnie w Galerii Vivo!

Jeśli:

  • Podróże to Twoja pasja?

  • Chciałbyś/abyś inspirować innych ?

  • Jesteś ciekawy/a świata ?

  • Wiesz gdzie leży Lanzarote, Kreta czy Majorka?

  • Lubisz pracę z ludźmi ?

  • Potrafisz szybko nawiązywać relacje ?

  • Jesteś dobrym słuchaczem ?

  • Nie boisz się wyzwań ?

  • Znasz techniki sprzedaży lub chcesz się ich nauczyć?

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku ? (mile widziane)

Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

Jako Specjalista/ka ds. Turystyki doświadczysz idealnego połączenia pracy z pasją do podróży. Będziesz realizować wakacyjne marzenia klientów poprzez bezpośrednią i telefoniczną obsługę w biurze TUI.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w niewielkich zespołach z fantastycznymi ludźmi, którzy dzielą wspólną pasję do podróży.

  • Pracę zmianową w biurze zlokalizowanym w centrum handlowym

  • Szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń, w tym wyjazdy studytour

  • Pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna; możliwość korzystania z karty Multisport; ubezpieczenia na życie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 914121476