2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kielce
Dodane 13 maja 2024

Praca szuka człowieka

Wynagrodzenie

4 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Stanowisko: Handlowiec ds. Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) oraz Termomodernizacji.

Opis stanowiska:

Firma Eco-Win poszukuje doświadczonego handlowca do pracy w dziale Odnawialnych Źródeł Energii. Poszukujemy osoby z pasją do sprzedaży, zaangażowaną w tematykę OZE oraz Nie bojącej się nowych wyzwań.

Obowiązki:

-Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych.

-Doradztwo klientom w zakresie korzyści związanych z inwestycją w Odnawialne Źródła Energii.

-Opracowywanie i prezentacja ofert handlowych.

-Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych.

-Monitorowanie rynku i konkurencji oraz dostosowywanie strategii sprzedażowej.

Wymagania:

-Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

-Znajomość rynku energii odnawialnej oraz aktualnych trendów.

-Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.

-Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji celów.

-Prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie: od 4000 do 30 000 złotych miesięcznie, w zależności od doświadczenia i wyników.

-System premiowy motywujący do osiągania celów sprzedażowych.

-Profesjonalne szkolenia produktowe i wsparcie w codziennej pracy.

-Elastyczny czas pracy i możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży.

Jeśli jesteś doświadczonym handlowcem z zamiłowaniem do branży Odnawialnych Źródeł Energii i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 907839956