2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kobylnica
Dodane 06 maja 2024

Praca stanowisko KOSMETOLOG Słupsk, klinka medycyny estetycznej ReMedi

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kobylnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Praca stanowisko KOSMETOLOG Wynagrodzenie 4 500–8 000 zł brutto / mies.

Klinika Remedi to bardzo dynamicznie rozwijające się miejsce na mapie medycyny estetycznej, wyróżnia się doskonałym zespołem specjalistów, dążących do kompleksowego podejścia do zdrowia i urody. Nasza klinika jest miejscem, gdzie korzystamy z najnowszych technologii i przestrzegamy najwyższych standardów. Teraz poszukujemy kosmetologa do naszego zespołu, który podzieli naszą pasję do pracy nad pięknem i zdrowiem pacjentów.

Wynagrodzenie 4 500–8 000 zł brutto / mies.

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • specjalista (mid / regular)

  • praca stacjonarna

  • praca od zaraz

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym premie od przeprowadzanych zabiegów.

  • Pracę w prestiżowej Klinice z nowoczesnymi urządzeniami medycznymi, w tym laserami i epilacją laserową.

  • Certyfikowane szkolenia z urządzeń Hi-Tech.

  • Możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji.

  • Umowę dopasowaną do Twoich preferencji.

  • Pracę w zgranym zespole.

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy, aktywność oraz umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami.

  • Sympatyczne usposobienie i nienaganna aparycja.

  • Kierunkowe wykształcenie z zakresu kosmetologii.

  • Znajomość aktualnych trendów w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

  • Wysoka kultura osobista, dokładność, skrupulatność oraz odpowiedzialność.

  • MILE WIDZIANE doświadczenie :) ale możemy też wszystkiego nauczyć :)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie zabiegów hi-tech, pielęgnacyjnych oraz SPA.

  • Doradztwo i sprzedaż kosmetyków.

  • Współpraca z recepcją oraz całościowa opieka nad pacjentami Kliniki.

  • Mile widziana umiejętność i otwartość na mediach społecznościowych naszej kliniki.

Lokalizacja

Kobylnica,

Pomorskie

Pomorskie, Kobylnica
ID: 916483452