2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Łącko
Dodane 25 maja 2024

Praca na miejscu - Monter stolarki budowlanej

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łącko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma zajmująca się sprzedażą i montażem stolarki budowlanej oraz materiałów wykończeniowych(okna, drzwi, bramy, podłogi, rolety itp.) Przyjmie osobę do pracy na stanowisko monter stolarki budowlanej.

Celem i filozofią firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego poszukujemy osoby dokładnej, sumiennej i uczciwej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Załadunki i rozładunki montowanych towarów

  • Montaże okien, drzwi, bram, paneli podłogowych, rolet i akcesoriów z tym związanych

  • Obróbki tynkarskie oraz drobne prace wykończeniowe.

  • Prace serwisowe i regulacje

  • Wykonywanie drobnych pomiarów

  • Doradztwo i pomoc w wyborze odpowiednich materiałów montażowych

OFERUJEMY:

  • Praca na miejscu w promieniu 50 km od Łącka (codziennie w domu)

  • Praca od poniedziałku do piątku od 7.00 do 18.00

  • Stałe i stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie godzinowe (Uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia) + codzienna dieta

  • Praca w zgranym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze.

WYMAGAMY:

  • Punktualność i dyspozycyjność

  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres e-mail, lub kontakt telefoniczny pod numer tel: 60*******55

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SZPEC Arkadiusz Lasyk z siedzibą w Łącku zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 r. (dz.U. z 2018 r. poz. 1000.)

Informujemy, że Administratorem danych jest SZPEC Arkadiusz Lasyk z siedzibą w Łącko 53, 33-390 Łącko. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Łącko,

Małopolskie

Małopolskie, Łącko
ID: 678740724