2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Kunowo
Konvey
Dodane 21 maja 2024

Praca Serwisant Techniczny w branży przemysłowej, umowa o pracę

Lokalizacja

Kunowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KONVEY Sp. J. zatrudni na umowę o pracę osobę na stanowisko pracownika produkcji i serwisu.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie asortymentu firmy na podstawie zleceń,

  • naprawa i konfekcja wyrobów gotowych,

  • serwisowanie i montaż u klienta.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość podstawowych części maszyn i urządzeń,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami i ręcznymi przyrządami pomiarowymi,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • zdolności manualne i precyzja,

  • dyspozycyjność, sumienność i chęć do nauki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym etacie,

  • bardzo dobre warunki pracy, profesjonalne narzędzia oraz odzież ochronną,

  • pełne wsparcie w trakcie wdrożenia do pracy jak i szkolenia podnoszące umiejętności.

Prosimy o umieszczenie w temacie stanowiska na jakie wysyłana jest aplikacja oraz na dokumentach klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz., 926 ze zmianami).”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kunowo,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kunowo
ID: 916756603