2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Knurów
Dodane Dzisiaj o 08:59

Praca Serwisant IT / Instalator ( INTERNET, TV )

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Knurów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko technika - instalatora sieci. Poszukujemy osób z doświadczeniem w branży jak i rozpoczynających karierę instalatora. Jeśli nie posiadasz doświadczenia, a chciałbyś je zdobyć to pomożemy Tobie je uzyskać.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji teletechnicznych, LAN, CCTV, alarmowych

  • konserwacja, modernizacja/serwis istniejącej infrastruktury teletechnicznej

  • budowa sieci światłowodowych, wykonywanie pomiarów odbiorczych, kontrolnych

  • instalacja i konfiguracja urządzeń aktywnych sieci oraz urządzeń peryferyjnych

  • uruchamianie usług dla klientów zgodnie z wytycznymi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • możliwość szkoleń i rozwoju

  • praca na pełny etat, umowa o pracę

  • pracę na miejscu bez delegacji

  • niezbędne narzędzia do świadczenia pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w instalowaniu i konserwacji: sieci, urządzeń aktywnych (switch, router)

  • podstawowa wiedza z zakresu informatyki oraz branży IT (zagadnień współpracy urządzeń w systemach LAN)

  • sprawność manualna (praca z elektronarzędziami)

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m)

  • prawo jazdy kat B

  • umiejętność pracy w zespole

Prosimy w CV o dopisek „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie RODO"

ALFA-SYSTEM SP.J. Knurów ul. Lotników 6

Lokalizacja

Knurów,

Śląskie

Śląskie, Knurów
ID: 830727658