2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Wysoka Głogowska
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca przy sprzątaniu obiektu usługowego od poniedziałku do piątku 3h

Lokalizacja

Wysoka Głogowska

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Codzienne Sprzątanie obiektu - utrzymanie czystości - dbanie o porządek i czystość w budynku.

Poszukujemy Pani do stałej współpracy przy sprzątaniu obiektu w Wysokiej Głogowskiej w od poniedziałku do piątku w godzinach porannych - 3-4 godziny pracy - obiekt musi być posprzątany do godziny 12:00 (np. 7:00 - 11:00)

Praca od zaraz.

Obowiązki:

- sprzątanie i utrzymanie czystości w klubie bilardowym (w godzinach zamknięcia klubu)

- Odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy, mycie przeszkleń

- Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych i toalet

- Opróżnianie koszy na śmieci

-Odkurzanie i mycie podłóg

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzątaniu będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

- Dokładność, rzetelność wykonywanej pracy

- Motywacja do utrzymywania czystości i porządku

- Umiejętność organizacji pracy oraz dokładność w wykonywaniu pracy

Zależy nam na współpracy z osobą, która będzie wykonywała pracę dokładnie i dbała o obiekt tak, aby jakość czystości była na wysokim poziomie.

Oferujemy:

- długą współpracę

- wynagrodzenie 25 zł/ roboczogodzina na rękę

-wynagrodzenie od 1575 zł (3h pracy dziennie) do 2100 zł (4h pracy dziennie)

- przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

- prace bez stresu

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, lubiącą pracę sprzątającą i chciałabyś podjąć współpracę zapraszamy do przesłania swojego CV - zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prosimy o zgłaszanie się jedynie osób zainteresowanych dłuższa współpraca oraz dyspozycyjnych w podanych godzinach od poniedziałku do piątku.

Lokalizacja

Wysoka Głogowska,

Podkarpackie

Podkarpackie, Wysoka Głogowska
ID: 909249711