2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Rzeszów
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca przy sprzątaniu obiektu biurowego na Dworzysku - Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Sprzątanie obiektu - utrzymanie czystości - dbanie o porządek i czystość w budynku biurowym.

Poszukujemy Pani do stałej współpracy przy sprzątaniu obiektu na Dworzysku Rzeszów -

3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w godzinach 15:00 -20:00 (5h pracy)

Praca od 22 kwietnia

Obowiązki:

- sprzątanie i utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych

- Odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie kurzy, mycie przeszkleń

- Sprzątanie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych, szatni i toalet

- Opróżnianie koszy na śmieci

-Odkurzanie i mycie podłóg

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzątaniu będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczne

- Dokładność, rzetelność wykonywanej pracy

- Motywacja do utrzymywania czystości i porządku

- Umiejętność organizacji pracy oraz dokładność w wykonywaniu pracy

Zależy nam na współpracy z osobą, która będzie wykonywała pracę dokładnie i dbała o obiekt tak, aby jakość czystości była na wysokim poziomie.

Oferujemy:

- długą współpracę

- wynagrodzenie 25zł /roboczogodzinę na rękę

-wynagrodzenie 125 zł / dzień (5h pracy) więc za 13 dni pracy w miesiącu 1625 zł na rękę

- przyjazne i profesjonalne środowisko pracy

- prace bez stresu

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, lubiącą pracę sprzątającą i chciałabyś podjąć współpracę zapraszamy do przesłania swojego CV - zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Z góry dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prosimy o zgłaszanie się jedynie osób zainteresowanych dłuższa współpraca oraz dyspozycyjnych w podanych godzinach w poniedziałki, środy oraz piątki.

Rozpatrzymy jedynie wiadomości z przesłanym CV

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 909255574