2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bielawki
Dodane 09 maja 2024

Praca przy obróbce drewna

Wynagrodzenie

21 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielawki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

witam zatrudnię osoby do pracy przy obróbce drewna

zakres obowiązków: układanie desek , sortowanie tarcicy , obsługa odbioru z maszyn strugarek , pił oraz traku , montaż elementów drewnianych , pomocnik stolarza stolarz .

praca jednozmianowa 8 godzin 8-16

soboty wolne

praca lekka nie wymagająca doświadczenia

zatrudnienie o umowę o pracę , umowa zlecenie lub umowa o dzieło

wynagrodzenie od 20 do 29 zł netto w zależności od doświadczenia

typ wynagrodzenia tygodniówka

zapraszam do kontaktu telefonicznego 66*******10

Lokalizacja

Bielawki,

Pomorskie

Pomorskie, Bielawki
ID: 908374309