2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Piła
Dodane 10 maja 2024

Praca Profil Sp. z o.o. - magazynier z uprawnieniami UDT

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 PROFIL WYTWÓRNIA PROFILI BUDOWLANYCH Z PVC

Spółka z o.o. z siedzibą w Pile

wiodący polski producent systemów kanalizacyjnych i rynien z PVC

poszukuje kandydata na stanowisko:

                         MAGAZYNIER Z UPRAWIENINIAMI UDT

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi na wózki widłowe (wymagane uprawienia UDT)

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  •  zaangażowanie oraz sumienność

  •  umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym ( 7.00 - 15.00 , 10.00 - 18.00 )

Opis stanowiska:

  •  przyjmowanie i przechowywanie towarów

  • wydawanie towarów

  • kontrolę jakościową i ilościową towarów przyjmowanych zgodnie z kartą kontroli

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • pakowanie i wysyłkę towarów do klienta

  • dbałość o powierzony towar oraz pomieszczenia magazynowe

  • kontrola stanów minimalnych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wysyłając za pośrednictwem serwisu    WWW.OLX.PL  zgłoszenie rekrutacyjne do Profil Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Spółka z o.o. zgadasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest PROFIL Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Spółka z o.o. z siedzibą w Pile, ul .Lutycka 45, 64-920 Piła. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata, po zakończonym procesu rekrutacyjnym dokumenty będą niszczone. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 661784539