2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Węgorzewo
Dodane 22 kwietnia 2024

Praca - Pracownik fizyczny/techniczny

Lokalizacja

Węgorzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeśli jesteś otwarty na zmiany, interesuje Cię rozwój swoich kompetencji oraz jesteś solidny i pracowity aplikuj na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY/ TECHNICZNY W FIRMIE NORTHMAN

 Wymagania pracodawcy :

·       prawo jazdy kat. C,

·       mile widziane uprawnienie do prowadzenia i obsługi dźwigu samojezdnego, jeśli nie, to po podpisaniu stosownej umowy możemy sfinansować szkolenie,

·       zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków, oraz dobrej organizacji pracy,

·       cechuje Cię odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

    To ta praca jest dla Ciebie .

Główne zadania:

·       przestrzeganie ustalonych standardów załadunków i składowania,

·       prowadzenie prac zgodnie z obsługa maszyn i przepisami BHP,

·       odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie i utrzymanie w dobrym stanie technicznym, powierzonych maszyn i urządzeń,

·       dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Oferujemy :

·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·       atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

·       pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

·        niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,

Lokalizacja

Węgorzewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Węgorzewo
ID: 913642490