2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skawina
Dodane 22 maja 2024

PRACA , Operator maszyn

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MANEX Sp. z o.o. działa od 30 lat. Nasza firma dynamicznie się rozwija.

Jesteśmy producentem przewodów elektrycznych dla dużych i małych odbiorców. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator maszyn

Miejsce pracy: Skawina ,Operator maszyn do produkcji przewodów elektrycznych

Opis stanowiska: Obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym, Bieżące utrzymywanie stanowiska oraz podręcznego sprzętu w czystości.

Co możemy Tobie zaoferować:

· Pełne wdrożenie i przeszkolenie do pracy na stanowisku

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od samego początku

· Pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie zmianowym : godz. 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00 i 22.00 - 6.00

· Dodatek za pracę w nocy

· Nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy

· Bony świąteczne

· Pakiet socjalny

· Pakiet medyczny

· Karta Multisport

· Zaufanie i szacunek

· Przyjazna atmosfera w pracy

· Praca w zgranym zespole

Wymagania: Zdolności manualne. Podstawowa wiedza techniczna nt. zasad pracy urządzeń, Chęć do pracy

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 837373502