2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Niegardów
Dodane 10 maja 2024

Praca od zaraz zbiory truskawek

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Niegardów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Praca przy zbiorze truskawek w szklarni od 20.05 do listopada.

Miejscowość: Niegardów(okolice Krakowa)

Stawka 22 zł netto godz + premie.

Praca od godziny 5 rano, po 10-12 godzin dziennie.

Obowiązki:

  • Zbieranie truskawek.

  • Sortowanie i umieszczanie ich w odpowiednich kontenerach.

Praca w szklarniach - tunelach, zbiór truskawek na wysokości 1-1,5 m. Na miejscu zapewniona jest szatnia oraz stołówka.

Maksymalna temperatura w szklarni - 27 stopni.

Zakwaterowanie 500 zł /miesiąc

Lokalizacja

Niegardów,

Małopolskie

Małopolskie, Niegardów
ID: 917140794