2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Czechowice-Dziedzice
Kontakt 725-252-582
Dodane 11 czerwca 2024

Praca od Zaraz-Magazynier-Nowe Wyższe Stawki-DZWOŃ!

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla jednego z naszych klientów, zakładu zlokalizowanego w Bielsku-Białej poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier-wymagane uprawnienia UDT.

Praca skierowana do Panów z racji specyfiki pracy.

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij sms o treści "Bielsko Biała" pod nr.:7-2-5-2-5-2-5-8-2

Nasza oferta:

  • umowę o pracę tymczasową z naszą agencją nr 24292

  • płatne l4 i urlopy

  • dodatek nocny: +20%

  • dodatek sb, nd: +100%

  • premia produkcyjna (18% premii)

  • ekwiwalent za pranie 110 zł brutto

  • wsparcie Koordynatora

  • karta Multisport

  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

  • praca w systemie 3 zmianowy

Zadania:

  • rozładunek dostaw, załadunek wyrobów własnych

  • wydawanie oraz przyjmowanie na bieżąco  w systemie (skanowanie etykiet) materiałów, opakowań oraz wyrobów gotowych

  • sporządzanie dokumentów przyjęcia i wydania surowców na produkcję oraz ewentualnych logistycznych raportów niezgodności

  • transport wewnątrz zakładu materiałów i wyrobów

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku magazyniera w firmach produkcyjnych

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • praktyczna umiejętność obsługi skanera

  • mile wdziana znajomość programu SAP

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją magazynową

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 919842515