2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnowskie Góry
Dodane 08 maja 2024

Praca na stanowisku: Ratownik Wodny w Tarnowskich Górach

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Ratownik Wodny na naszym obiekcie Park Wodny w Tarnowskich Górach. Obiekt funkcjonuje w godzinach 6.00-22.00 od poniedziałku do niedzieli.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną;

  • atrakcyjny system wynagrodzeń;

  • świadczenia socjalne;

  • możliwość łączenia pracy ratownika z pracą instruktora pływania;

  • możliwość dostosowania harmonogramu czasu pracy do dyspozycji kandydata.

Oczekujemy:

  • miłej aparycji i wysokiej kulturze osobistej,

  • zaangażowanej i chętnej do pracy,

  • energicznej.

  • Komunikatywności i gotowości do pracy w zespole

Wymagamy:

  • uprawnienia Ratownika Wodnego,

  • uprawnienia instruktora pływania lub patent,

  • ważny Kurs Kwalifikowanej Pomocy

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych na dzień rozpoczęcia pracy.

Zakres obowiązków:

  • nadzór osób korzystających z obiektu

  • udzielanie informacji na pytania klientów;

  • dbanie o przestrzeganie regulaminu obiektu oraz przeciwdziałanie sytuacjom niebezpiecznym

CV i podanie należy przesłać tylko i wyłącznie droga elektroniczną. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tarnogórski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach przy ul. Obwodnica 8, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Mogą Państwo wycofać powyższe zgody w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres w tytule maila wpisując „rekrutacja – wycofanie zgody”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

Informujemy, że Administratorem danych jest Tarnogórski Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Obwodnica 8 w Tarnowskich Górach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 664713158