2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Siedlce
Dodane 07 maja 2024

Praca na stanowisku Magazynier

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma DĘBINKA zatrudni osobę na stanowisku Magazynier w Ujrzanowie.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i pakowanie paczek drobnicowych do 30kg, i gabarytowych (panele, kleje, itp.) do wysyłek,

  • rozładunek i sprawdzanie dostaw towarów,

  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. B

  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.

  • mile widziane posiadanie uprawnień na wózek widłowy

Praca na pełny etat w systemie dwuzmianowym.

Stanowisko pracy odpowiednie również dla kobiet.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:00.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu e-mail i/lub numeru telefonu jest Dębinka Grzegorz Matejko z siedzibą w Ujrzanowie 207, 08-110 Siedlce. Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest art. 221 1 kodeksu pracy.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 850023958