2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gostynin
Dodane 06 maja 2024

Praca na stanowisku kierowca kat B.

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

FIRMA ART –MAR  zatrudni kierowcę  kat. B

Kim jesteśmy?

Firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży. "ART -MAR" to wiarygodny pracodawca i partner biznesowy. Udaje nam się zachować niekorporacyjny ład, co jest mile odbierane w naszym zespole sprzedażowym. Zachęcamy do aplikowania na naszą ofertę.

  • Gostynin, Płocka 25 (powiat gostyniński), mazowieckie

  • pełny etat

  • pracownik fizyczny

  • praca mobilna

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek) i jedna sobota w miesiącu

  • Godziny pracy: elastyczny grafik, start 7/9 koniec 15/18/19/20 w zależności jak się skończy trasę

  • Tryb wypłaty: miesięczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadowanie towaru na samochód ( wozimy napoje, piwo, wódkę)

  • dostawa do klienta

  • pobieranie gotówki jeżeli zamówienie nie zostało wcześniej opłacone

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat B - mile widziane doświadczenie na autach dostawczych typu kontener

  • wysoka kultura osobista

  • chęci do pracy

  • zaangażowanie

To oferujemy

  • elastyczny grafik dostosowany do twoich potrzeb

  • praca w zgranym zespole, zawsze chętnym do pomocy

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

  • Dla osób w trudnej sytuacji finansowej jest możliwość brania zaliczek

  • Potrzebujesz pracy od zaraz to nie czekaj zadzwoń do nas na pewno się dogadamy!

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 916430942