2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdów
Dodane 20 maja 2024

Praca na stanowisku kasjer-sprzedawca- stoisko mięso-wędliny

Lokalizacja

Gdów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Gdowie przyjmie do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Market w Gdowie, ul. Młyńska 1274 na stoisko mięso-wędliny.

Zadania:

  • codzienna obsługa klientów

  • sprawne uzupełnianie towaru w ladach chłodniczych

  • dbanie o dostępność asortymentu w ladach chłodniczych/na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów

  • sprawna i profesjonalna obsługa klientów na stanowiskach kasowych

  • prawidłowe naliczanie i pobieranie należności za zakupione towary oraz rozliczanie utargu

  • stosowanie się do wymagań firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze oczekiwania:

  • entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy z klientem

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • aktualna książeczka Sanepidu

  • dokładność i rzetelność

Oferujemy:

  • umowa zlecenia- 1 miesiąc, kolejna umowa o pracę

Lokalizacja

Gdów,

Małopolskie

Małopolskie, Gdów
ID: 743346657