2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Olkusz
Dodane 21 maja 2024

Praca na produkcji wyrobów gumowych

Lokalizacja

Olkusz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów gumowych

Miejsce pracy: Olkusz, ul. Wspólna 23A

Obowiązki:

• praca dla mężczyzn przy produkcji wyrobów gumowych

• obsługa pras hydraulicznych i wtryskarek

• utrzymanie czystości na stanowisku pracy

• stosowanie się do reguł obowiązujących na terenie zakładu.

• zdobywanie wiedzy i umiejętności pod nadzorem doświadczonych kolegów

Wymagania:

-sprawność fizyczna

-motywacja do zdobywania nowych umiejętności

-bardzo dobra organizacja pracy własnej

-podstawowe zdolności manualne

-dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy:

-umowę o pracę

-terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca

-możliwość pracy od zaraz

-praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany

Prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego OLX - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli RODO

Lokalizacja

Olkusz,

Małopolskie

Małopolskie, Olkusz
ID: 666345334