2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Zawiercie
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 14 maja 2024

Praca na produkcji

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

ARK JOBS Agencja Pracy (nr.cert. 8631) dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracowników produkcji

Miejsce pracy - Pilica

Wymagania:

-gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

-umiejętność pracy w zespole

-uważność i dokładność

Obowiązki:

-obsługa maszyn i urządzeń

-wzrokowa kontrola jakości wyrobów

Oferujemy:

-umowa o pracę

-podstawa + premia

-nadgodziny 100%

-bonusy za polecenie

Zapewniamy dojazd z Zawiercia do miejsca pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o złączenie klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)”.

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 882629994