2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Ozorków
Interprint Polska Sp. z o.o.
Dodane Dzisiaj o 09:02

Praca na produkcji

Wynagrodzenie

5 640 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ozorków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn drukujących

  • obsługa maszyn lakierujących

  • montaż i demontaż zwojów papieru bazowego

  • mycie osprzętu i armatury

Nasze wymagania

  • zaangażowanie do wykonywanych obowiązków

  • chęć poznania procesu technologicznego

  • umiejętność posługiwania się zaleceniami, instrukcjami i wykonywanie dyspozycji drukarza

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • ukończenie 18 roku życia

oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w systemie równoważnym (2 dni pracujące, po 12h, 2 dni wolne) lub 3zmianowym

  • dodatek za dojazdy do 440 zł brutto co miesiąc

  • 50% dopłaty do obiadu

  • opieka medyczna Tu Zdrowie, karta sportowa, owoce, platforma MyBenefit, dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Premie za polecenia pracowników

  • wynagrodzenie na okresie próbnym 4700-5000 zł brutto + premia miesięczna 20 % podstawy (940-1000 zł brutto)

  • dodatkowa premia za brak absencji chorobowej 1500 zł brutto na kwartał

Lokalizacja

Ozorków,

Łódzkie

Łódzkie, Ozorków
ID: 759859047