2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Wielkopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Poznań
  7. Obsługa hotelowa - Jeżyce
Dodane 20 maja 2024

Praca na nocki! Recepcjonista/tka!

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Sheraton w Poznaniu do naszego zgranego zespołu poszukuje zaangażowanej, otwartej i komunikatywnej osoby na stanowisko:

Recepcjonistka/sta nocnej zmiany

Praca w godzinach: 23:00 - 7.00

Typ umowy: umowa o pracę

Obowiązki:

  • obsługa gości hotelowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

  • meldowanie i wymeldowywanie gości

  • wystawianie faktur, przyjmowanie płatności

  • udzielanie informacji gościom o usługach hotelowych, dokonywanie rezerwacji i reagowanie na bieżące potrzeby gości.

Wymagania:

  • Uprzejmość i nastawienie na wysoką jakość obsługi gościa

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Ubezpieczenie Prywatne Luxmed

  • Posiłki w restauracji pracowniczej

  • Zniżki na pobyty w hotelach w Polsce i na świecie

  • Pracę w 5* hotelu sieci Marriott International opartą na wzajemnym szacunku:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach sieci Marriott International w Polsce i zagranicą;

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Bukowska 3/9 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 665292818