2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Dobre Miasto
Dodane 15 maja 2024

Praca na magazynie - Dobre Miasto

Wynagrodzenie

4 600 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobre Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą internetową artykułów dla zwierząt, główne karm suchych i mokrych dla psów i kotów. W związku ze zwiększającą się liczbą zamówień poszukujemy pracownika na magazyn. Praca dla mężczyzn.

Chętnych kandydatów zapraszamy do składania CV.

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie przesyłek zgodnie z procedurami firmy, głównie artykułów dla psów i kotów (sucha i mokra karma, przysmaki itp.) Waga przesyłek od 1 kg do 31 kg;

  • Przyjmowanie towaru na magazyn i kontrola jego ilościowej i jakościowej zgodności, w tym dostaw artykułów dla zwierząt;

  • Utrzymywanie magazynu w czystości i porządku;

  • Wykonywanie innych zadań związanych z organizacją pracy magazynu.

Nasze wymagania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności;

  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem;

  • Punktualność;

  • Mile widziane uprawnienie na wózek widłowy;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w godzinach 7:00 - 15:00, od poniedziałku do piątku;

  • Wynagrodzenie wypłacane na koniec miesiąca

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur firmy

Lokalizacja

Dobre Miasto,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Dobre Miasto
ID: 905613932