2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Czyżew
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca - Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Czyżew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Clovin S.A. w Czyżewie zatrudni pracownika na stanowisko

Automatyk / Mechanik Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków

·         Wsparcie działu utrzymania ruchu w zakresie napraw maszyn, zabezpieczenie ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń.

·         Przegląd techniczny i konserwacja maszyn i urządzeń.

·         Diagnostyka i remont maszyn i urządzeń.

·         Oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń .

·         Usuwanie awarii maszyn.

Nasze wymagania

  • Przygotowanie zawodowe o profilu mechanicznym (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, automatyka i robotyka),

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Podstawowa znajomość układów i schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki,

  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

To oferujemy

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokiej dynamice rozwoju oraz o stabilnej i ugruntowanej pozycji

·         Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·         Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w obszarze produkcji i operacji

·         Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

·         Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

·         Pracę w systemie dwuzmianowym

Prosimy o przesłanie CV z opisem dotychczasowego doświadczenia

Prosimy o podanie wstępnych oczekiwań finansowych oraz Państwa dyspozycyjności

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Czyżew,

Podlaskie

Podlaskie, Czyżew
ID: 861529575