2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wrocław
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Krzyki
marlena.kalinowska
Dodane 12 czerwca 2024

Praca - Mechanik - PKP Intercity - Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres zadań:

  • wykonywanie napraw i przeglądów pojazdów trakcyjnych,

  • utrzymanie urządzeń biegowych i układów hamulcowych - zapewniamy szkolenie,

  • obsługa tokarni podtorowej oraz pomiary zestawów kołowych - zapewniamy szkolenie,

  • prowadzenie dokumentacji z zakresu wykonywanych czynności zgodnie z zapisami dokumentacji systemu utrzymania,

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy i wyznaczonych rejonach.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe na kierunku: mechanika, budowa maszyn, mechatronika i pokrewne;

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne,

  • posiadanie wiedzy ogólnotechnicznej,

  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji techniczno-ruchowej,

  • odpowiedzialność i dokładność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,

  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,

  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,

  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 920118975