2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Prądnik Biały
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca magazynier norwegia z zakwaterowaniem

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NorwegiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przyjmowanie, kompletowanie i wydawanie towaru

  • Kontrola zgodności ilościowej i jakościowej dostarczonych oraz pakowanych produktów

  • Przestrzeganie wymaganych warunków przechowywania i składowania produktów zgodnie z obowiązującą instrukcją magazynową

  • Przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji i uczestnictwo w jej przebiegu

  • Dbanie o wyposażenie, stan techniczny i porządek w magazynie

Oferujemy:

Umowa o prace norweska od poczatku

Zakwaterowanie w pokoju 1 os oplacone przez pracodawce.

Wynagrodzenie adekwatne do doswiadczenia (min. 280 nok brutto/h)

Pomoc w organizacji wyjazdu

Mozliwosc pracy rotacyjnej (urlopy w Polsce)

Pomoc koordynatora na miejscu

Wymagania:

Umiejetnosc pracy w zespole, odpowiedzialność, dokładność i uczciwość

Mile widziane prawo jazdy kat.B(nie wymagane) oraz doswiadczenie na podobnym stanowisku, podstawowa znajomosc jez ang.

Magazyn z elektronika.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 913150073