2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Lubelskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Lublin
Dodane 09 maja 2024

Praca kosmetyczka stylistka paznokci

Wynagrodzenie

60 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Opis

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy: Stylistki/Stylisty Paznokci

Miejsce pracy: Salon Kosmetyczny "Black nails beauty studio " - Lublin

Jesteś kreatywną osobą, która ma pasję do stylizacji paznokci? Lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i profesjonalnym środowisku? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne miejsce!

Co oferujemy:

Pracę w renomowanym salonie kosmetycznym z dużą baza klientek oraz wysoka punktacją 4.9 na Booksy.

Elastyczne godziny pracy (pełen etat lub część etatu).

Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy.

Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje.

Pracę w zespole pełnym pasji i zaangażowania.

Dostęp do najnowszych trendów i technologii w stylizacji paznokci.

Oczekujemy:

Doświadczenia przynajmniej 1 rocznego w stylizacji paznokci (manicure klasyczny, hybrydowy, przedłużanie metodą żelową i akrylową).

Kreatywności i zmysłu estetycznego.

Umiejętności pracy w zespole oraz doskonałej obsługi klienta.

Chęci do nauki i rozwoju zawodowego.

Znajomości zasad BHP i sanepidu.

Zadania:

Wykonywanie zabiegów na paznokciach zgodnie z najwyższymi standardami.

Doradztwo w zakresie doboru kolorów i stylizacji paznokci.

Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku.

Budowanie pozytywnych relacji z klientami.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, nie czekaj! Wyślij swoje CV i portfolio.

Dołącz do nas i rozwiń swoje skrzydła w świecie pięknych paznokci!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 917077312