2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Pszczyna
Dodane 08 maja 2024

Praca Kasjer / Sprzedawca Pszczyna Rynek Bazar u Koziołka

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Bazar u Koziołka – Pszczyna, ul. Rynek 7

Stanowisko - Kasjer / Sprzedawca

Umowa o pracę/ pełny etat

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przyjmowanie zamówień

Obsługa klienta

Wydawanie posiłków

Obsługa terminala płatniczego oraz urządzenia fiskalnego

Dbanie o czystość i wizerunek Restauracji

Dbanie o jak najwyższy standard obsługi

WYMAGANIA:

Mile widziane doświadczenie w gastronomii

Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia )

Umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej

Wysokiej kultury osobistej, uśmiechu oraz miłej aparycji

Dyspozycyjność

Zaangażowanie

Nie masz doświadczenia, nauczymy Cię wszystkiego co potrzebne

OFERUJEMY:

Pracę pełną wyzwań w nowym, zgranym i pełnym motywacji zespole

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zakresu pracy

Elastyczny grafik

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 819838418